KOÇ

Bugün obsesif bir hale düşebilirsin. Hiç kimse evini senin kadar iyi temizleyemeyeceği için, hiçbir işte hizmetçiye güvenmiyor bir durumda olabilirsin.  

BOĞA

Sanatsal faaliyetler için zaman yaratacağınız bir gün olabilir. Kendi gelişiminizin ön plana çıkacağı bir gün olabilir. 


İKİZLER

Bugün tüm dikkatinizi kişisel hijyene vereceksiniz. Profesyonel iş hayatınızda mükemmel fırsatlar çıkabilir ama dikkatinizi bu yönde kullanabilirsiniz.


YENGEÇ

Yarım kalan projelerinizden kurtulmak isteyebilirsiniz. Fazla efor sarf edeceğiniz bir gün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın. 


ASLAN

Bugün kendinizi uykulu ve sıkıcı hissedebilirsiniz, bu da şu anda proje veya diğer görevler üzerinde çalışma hızınızı yavaşlatacaktır. Planlı iş yapmaya bakın. 


BAŞAK

Pozitif kişiliğiniz çevresel ilişkinizde önemli bir rol oynayabilir. Kendi tarzınıza uygun insanlarla sık vakit geçirebilirsiniz.  


TERAZİ

Muhabbet kuşları bugün, evlilikle ilgili önemli kararları ertelemeye kalkışabilirler. İş arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir.


YAY

İçsel gücünüz bugün sizi neşelendirebilir ve hızlı yatırım getirileri elde edebilirsiniz. Patronunuz ve siz iyi anlaşabilir ve hatta ikramiye alabilirsiniz.  


OĞLAK

Araştırmacı yönünüzün daha ağır basacağı bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki olayları en ufak ayrıntısına kadar irdelemek sorunları düzeltmek isteyebilirsiniz.  


KOVA

Sosyal statünüzün bugün yükselme şansı var. Özverili çabanızın ardından, önemli bir konum elde edebilirsiniz. İş yerindeki yoğunluğunuz artabilir.  


BALIK

Bugün iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayabilir, ulaşmak istediğiniz kişiler konusunda zorluk çekmeyebilirsiniz.